Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohádka - Perníková chaloupka

9. 12. 2008

Byl jednou jeden DJ Jeníček a Mařenka, kteří žili v jeskyni s adoptovanými rodiči a živili se dětskou prostitucí.

Jednoho krásného večera DJ Jeníček pošeptal jemně, jemňoučce do ouška Mařence: Mařenko........... Cože??? Tě neslyším! Skočila mu do řeči Mařenka. Mařenko!!! Na jedné díze mi taková milá slečna, s chlupatým obličejem, řekla: "Hluboko v lese, na zahulené louce, se pěstuje taková kouzelná kytička, s kterou ti bude Hej....... travička jí říkají..... a navíc, jako bonus, je tam "perníková chaloupka" ve které je hodná, stará, lepru má babička, která tam prodává různý svinstvo." Musíme tam jít a bábu okrást, zmlátit, upéct a odnést do muzea, řekl DJ Jeníček Mařence.

Poradili se a utekli z jeskyně. Šli lesem, ve tmě, v noci, za tmy, v šeru, v mlze a DJ Jeníček drobil chleba (on je totiž strašný prase) a Mařenka vyšlapávala cestu a nadávala: My jsme blbý, že jdeme v noci, se bojim!

Už bylo ráno, když DJ Jeníček zařval: Ty vole! Chajda! Ááá! Úúú! Óóó! .... a Mařenka ho musela praštit značkovým kamenem do hlavy, aby toho nechal.

Vrhli se do chajdy (chaloupky), zkopali hodnou babičku, hodili ji do pece, zbalili trávu a všechno svinstvo a šli zase do-mů a žily šťastně až do smrti (která nastala 4 dny po návratu do jeskyně předávkováním drog).