Jdi na obsah Jdi na menu
 


Byla jedna stará koza a vlastnila sedm malých kůzlátek. Svá kůzlátka milovala do slova a do písmene. V lese však kempoval zlý supervlk, před kterým musela stará oza kůzlátka hlídat.

Jednou o půlnoci řekla koza kůzlátkům: "Du koupit žrádlo do Hypernovy ! Bacha na vlka !" A jakmile odešla, tak se hned kůzlátka nahrnula k počítači a začala pařit Webgame. Za deset minut přišel supervlk s velkým S na hrudi a s modrým pláštěm. Zabušil na vrátka a zvolal: "Kůzlátka, kůzlátka, otevřete vrátka. Přišel supervlk a napere vám to do prdele !" Ze vnitř se ozvalo: "Nee ! Jsme ještě pod zákonem !" - "A to jako vadí ?" - "Jo a vypadni !!!" Supervlk se nasral a odletěl. Za chvílu tu byl znovu a tvrdil, že je potulný eunuch, který si chce založit soukromý harém. Kůzlátka však, jelikož nebyla hloupá, chtěla vidět jeho rozkrok. Supervlk se ale styděl, tak rychle utekl. Za chvíli přišel potřetí a tvrdil že je pošťák a nese balíček, ve kterém má být "mast na kozy". Kůzlátka si řekla: "To musí být pro naši maminku, to je přece stará koza. Asi potřebuje mast na svoje stará záda." A tak kůzlátka otevřela vrátka. V tom se strhl krutý grupáč, hromadný anál. Všechna kůzlátka byla znásilněna kromě jednoho, které nechtělo. Supervlk byl však výkonější než kůzlátka očekávala. Po čtyřech hodinách usilovné práce se supervlk odplazil s blaženým pocitem ve tváři. Jediné kůzlátko schopné pohybu se schovalo se sekerou v ruce za dveře, se strachem, že se vlk vrátí.

Když se pak stará koza vracela domů bez ohlášení, poslední nehendykepované kůzlátko, v domění, že se supervlk vrací na další kolo, useklo staré koze sekerou hlavu. Když si pak uvědomilo, co provedlo, šlo skočit do studny (a taky skočilo).

Všechna zbylá kůzlátka nemohla mluvit a jezdila na vozíčku dokonce života.

A žili až do té doby, než přišel supervlk na další kolo (kůzlátka nemohla odmítnout, jelikož byla němá).